Plecy

66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI

Tel; 691 15 22 15 e-mail; gorzowt@diecezjazg.pl

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 28 KWIETNIA 2024 Uczestniczę we wspólnocie Kościoła

1. W środę 1 maja o godz. 12.00 zapraszamy do Chróscika na Mszę św. odpustową ku czci św. Józefa i pierwsze w tym roku „Majowe na Dworze” – po zakończonej liturgii mieszkańcy Chróścika zapraszają wszystkich uczestników na poczęstunek przy kościele. Serdecznie Zapraszamy.
  2. Msze św. 2 i 3 maja ( czwartek, piątek ) w naszym kościele będą odprawiane rano o godz. 9.00 – po Mszach Nabożeństwo Majowe – w czwartek wieczorem nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.
  3. W czwartek 2 maja wyrusza piesza pielgrzymka z Gorzowa do Rokitna – rozpoczęcie Mszą w katedrze o godz. 6.00, nocleg w Rokitnie i powrót autokarem po zakończonej Mszy odpustowej 3maja – zapisy pod numerem telefonu – 883 307 016.
  4. W piątek 3 maja Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski – Msza św. w naszym kościele zostanie odprawiona rano o godz. 9.00 a Msza odpustowa w kościele Królowej Polski przy ul Żeromskiego o godz. 12.30.
  5. W I piątek miesiąca 3 maja, nie będzie odwiedzin chorych.
  6. W tym tygodniu biuro parafialne nie będzie czynne –w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny – 691 15 22 15
  7. Pod chórem można nabyć aktualne wydania “Niedzieli” i “Gościa Niedzielnego”.
  8. Dziękujemy za posprzątanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę – oraz za składane ofiary do skarbonki na ten cel.