Plecy

ul. KOSTRZYŃSKA 70

66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI

Tel; 691 15 22 15 e-mail; gorzowt@diecezjazg.pl

OGŁOSZENIA PARAFIALNE UROCZYSTOŚC TRÓJCY ŚWIĘTEJ – 26 MAJA 2024 Uczestniczę we wspólnocie Kościoła

1. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Świętej – Święto naszej Parafii jednocześnie rocznica I komunii św. dzieci z Gorzowa i Łupowa.
  2. Po zakończonej Mszy Odpustowej Serdecznie Zapraszamy wszystkich Mieszkańców i Gości – na wspólne Świętowanie i niedzielny poczęstunek.
  3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msza św. w kościele parafialnym z procesją zostanie odprawiona rano o godz. 9.00 – już dzisiaj dziękujemy mieszkańcom naszych czterech wspólnot za rozpoczęcie przygotowań do ustawienia Ołtarzy przy kościele parafialnym. (Gorzów) (Łupowo) (Chróścik) (Jasinec i Jeżyki).
  4. W czwartek 6 czerwca odbędzie się ogólnomiejska zbiórka do puszek na potrzeby Pacjentów Hospicjum św. Kamila w Gorzowie – chętnych woluntariuszy proszę o kontakt z Panią Renatą Bęza, która ze swoim mężem już od 18 lat przewodzi tej akcji.
  5. Biuro parafialne czynne o stałych godzinach –w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny – 691 15 22 15
  6. Pod chórem można nabyć aktualne wydania Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  7. Dziękujemy za posprzątanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę – oraz za składane ofiary do skarbonki na ten cel.