Plecy

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. TRÓJCY ŚWIĘTEJ

ul. KOSTRZYŃSKA 70

66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI

Tel; 691 15 22 15 e-mail; gorzowt@diecezjazg.pl

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 19 MARCA 2023

 1. Przeżywamy Niedzielę Radości która na półmetku Wielkiego Postu przybliża nam radość wydarzeń paschalnych.
 2. Zapraszamy na wspólny śpiew Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz: 17.00.
 3. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.
 4. W czwartek cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy – z okazją do spowiedzi od godz:19.00.
 5. W piątek o godz: 17.30 zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
 6. Także w piątek zapraszamy na godz: 19.00 osoby chętne do pomocy przy przygotowaniu czytań w czasie Liturgii Wielkiego Tygodnia.
 7. W sobotę na godz: 16.00 zapraszamy do Łupowa, na Drogę Krzyżową ulicami miejscowości – zapraszamy mieszkańców jak również wszystkich chętnych do wspólnej sobotniej modlitwy – jednocześnie dziękujemy za sobotnią modlitwę i przygotowany poczęstunek przez mieszkańców Chróścika.
 8. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – podczas Mszy o godz: 18.00 będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego – jednocześnie w tym dniu przypada 6 rocznica śmierci ks. proboszcza Mieczysława Ruty.
 9. W najbliższą niedzielę w naszym kościele o godz: 14.00 odbędzie się II Przegląd Pieśni Pasyjnych pod patronatem biskupa Tadeusza Lityńskiego i Pani Wójt Bogdańca Krystyny Pławskiej – bardzo serdecznie zapraszamy.
 10. Ekstremalna Droga Krzyżowa z naszej parafii wyruszy w piątek 31 marca po Mszy o godz: 19.00 – nasza trasa liczy 42 km i jest pętlą wokół naszej parafii oraz do wyboru jest także krótsza 15 km trasa – zapisy przez stronę internetową www.edk.org.pl.
 11. Pod chórem jak zawsze do poczytania aktualna Niedziela i Gość Niedzielny oraz można nabywać Wielkanocne Paschaliki Caritas w cenie 20 zł.
 12. Dziękujemy za posprzątanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę – oraz za składane ofiary na ten cel.

 

 

Facebook