Duszpasterze:

ks. kanonik IRENEUSZ  MASTEJ – proboszcz
ks. Michał Gławdel – wikariusz

 

Poprzedni proboszczowie:

+ ks. Antoni Kąsek – 17.12.1948 r.
+ ks. Konrad Herrmann – 31.08.1965 r.
+ ks. Jerzy Płuciennik – 3.01.1969 r.
ks. Mieczysław Ruta – 30.06.1972 r.
+ ks. Józef Andrzejewski – 25.08.1973 r.                                                                  + ks. Edward Tużnik (rezydent)                                                                                   ks. kan. Henryk Jacuński – rezydent

Powołania z parafii:
+ ks. Jan Późniak
ks. Andrzej Bako
ks. Krzysztof Górzny
ks. Piotr Bartoszek
s. Agnieszka Chudy (CM)

Kancelaria parafialna czynna:

środy i soboty 16.00 – 17.30
w ważnych sprawach codziennie po 18.30

 

Konto parafialne: PKO BP I Oddział Gorzów
35 1020 1954 0000 7502 0046 5708