V Niedziela Wielkanocy – 02.V.2021 r.

Gorzów Wlkp., dn.02.05.2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE    NA V  NIEDZIELĘ  WIEKANOCY

  1. Wczoraj rozpoczął się miesiąc maj, z którym związane są nabożeństwa do Najświętszej Maryi Panny. Tradycja ukazuje nam, że wierni gromadzili się przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych, na śpiewanie Litanii do NMP, aby w ten sposób uczcić Ją i wypraszać potrzebne łaski przez Jej wstawiennictwo. Nabożeństwa majowe w kościele parafialnym codziennie o 18.30. /po Mszy św./ W niedzielę i święta o godz. 17,30. Weźmy udział w nabożeństwach majowych, a jeśli nie możemy być na nabożeństwie w kościele, odmawiajmy tę litanię indywidualnie lub w rodzinie, polecając Matce Najświętszej wszystkie nasze sprawy.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca. Int. powszechna: „Módlmy się, aby odpowiedzialni za finanse współpracowali z rządami w celu uregulowania sfery finansowej i chronienia obywateli przed jej zagrożeniami.”
  3. Jutro uroczystość NM Panny Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego.
  4. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. codziennie o godz. 18.00 .  Okazja do spowiedzi św. od 17.30. Modlitwa różańcowa codziennie o godz. 17,30.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Nabożeństwa połączone z majowym. Odwiedziny chorych w piątek i sobotę od 8.00.
  6. Serdeczne podziękowanie za troskę o kościół i składane ofiary.
  7. Wszystkim uczestnikom niedzielnej Eucharystii życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w nadchodzącym tygodniu.
  1. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się 16 maja o godz. 18.00 Mszą św. w parafii Chrystusa Króla w Gorzowie Wlkp. przy ul. Woskowej. Konferencje głoszone będą codziennie do piątku o godz. 19.00 w kościele.