
Pielgrzymka do Rokitna
Wczoraj ulicami Gorzowa po raz 30. przeszła modlitewna procesja różańcowa, podczas której mieszkańcy zawierzyli nasze miasto Matce Bożej Fatimskiej. Wśród pielgrzymujących był także nasz proboszcz ks. Ireneusz Mastej oraz parafianie z Trójcy Świętej ze sztandarem Żywego Różańca i charakterystycznymi niebieskimi pelerynami. 
Piękne świadectwo wiary, modlitwy i wspólnoty. Dziękujemy wszystkim, którzy reprezentowali naszą parafię i modlili się za Gorzów oraz jego mieszkańców. Maryjo, módl się za nami! ![]()












