OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXIV Niedziela Zwykła – 21.11.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 34 NIEDZIELA ZWYKŁA

21 LISTOPAD 2021

  1. Dzisiaj ostatnia Niedziela Roku Kościelnego – Uroczystość Jezusa Króla Wszechświata i jednocześnie Święto Patronalne Seminarium Duchownego. Bardzo dziękujemy za modlitwę Przyjaciołom Paradyża oraz za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na Seminarium.
  2. Po Mszy św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek, jako wsparcie dla ośrodków Caritasu na granicy polsko-białoruskiej.
  3. Serdecznie zapraszamy na wspólne wyjście na film „ Nędzarz i Madame „ o św. Bracie Albercie. Film zostanie wyświetlony w najbliższy czwartek o 11.oo w kinie Helios w Askanie – cena biletu 12 zł, zapisy w zakrystii.
  4. Od następnej Niedzieli, Adwentem rozpoczniemy Nowy Rok Liturgiczny i Kościelny. W sobotę o 18.oo odprawiamy już Mszę Niedzielną a w Niedzielę Msze o 8.00, ( zamiast o 7.30 ) oraz o 9.30, 11.30 i wieczorem o 18.00.
  5. W następną I Niedzielę Adwentu pobłogosławimy Wieniec Adwentowy, ale również zachęcamy do przyniesienia swoich wieńców, które w naszych rodzinach będą nam przypominać o Adwencie, a dzieci zachęcamy do przyjścia z Lampionami które będziemy zapalać na Roratach.
  6. Tradycyjnie od przyszłej niedzieli Przyjaciele Paradyża będą zachęcać do nabywania sianka na stół wigilijny – złożone ofiary zostaną przeznaczone na wsparcie św. Mikołaja który już obiecał że odwiedzi dzieci naszej Parafii.
  7. Także w następną niedzielę będzie można nabywać Świece Caritas, oraz pobłogosławione opłatki – ofiary z opłatków przeznaczymy na ubezpieczenie czterech kościołów naszej Parafii.
  8. Zakończyła się tegoroczna Modlitwa Wypominkowa. Od jutra zapraszamy na codzienną Modlitwę Różańcową o 17.30, o 18.00 Msza św. a po niej tradycyjne Nabożeństwa, w poniedziałek za wstawiennictwem św. Józefa, we wtorek św. Antoniego, w środę Nowenna, a w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu.
  9. Termin Spotkania Grupy Synodalnej podamy w przyszłą niedzielę.