OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V Niedziela Wielkanocna – 15.05.2022 r.

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. TRÓJCY ŚWIĘTEJ

ul. KOSTRZYŃSKA 70

66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI

Tel; 691 15 22 15 e-mail; gorzowt@diecezjazg.pl

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15 MAJ 2022

1. Przeżywamy czas I komunii w Naszej Parafii. Wszystkim dzieciom składamy życzenia aby Pan Bóg ich chronił i błogosławił. Dziękujemy Rodzicom za miniony rok wspólnych spotkań i przygotowanie Uroczystości. Dziękujemy ks. Michałowi za opiekę nad dziećmi i pasje w przygotowaniu dzieci do I spowiedzi i komunii św. Codziennie w Białym Tygodniu spotykamy się o 18.00, w środę o godz. 9.00 wyjeżdżamy na Pielgrzymkę do Rokitna, a w piątek dzieci otrzymają pamiątkowe Obrazki.
  2. W poniedziałek o godz. 19.00 próba przed bierzmowaniem w kościele Królowej Polski na ul. Żeromskiego, we wtorek od godz. 17.30 w naszym kościele spowiedź dla młodzieży, a w środę sakrament bierzmowanie o godz. 17.00.
  3. Za tydzień w niedzielę zapraszamy Rodziców Dzieci Rocznicowych na spotkanie o godz. 11.30
  4. Zapraszamy na codzienne Nabożeństwa Majowe od poniedziałku do soboty po Mszach o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy o godz. 9.30.
  5. Nasza Parafia pragnie wspomóc kilka rodzin, które w Jeninie podczas pożaru straciły swoje mieszkania – po Mszy ofiarą do puszki będzie można wspomóc pogorzelców.
  6. Dziękujemy za posprzątanie i przygotowanie Kościoła Parafialnego na dzisiejszą niedzielę – szczególnie dziękujemy za składane ofiary do skarbony.

Bardzo dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię, za przygotowanie liturgii oraz za składane ofiary.

Życzymy Parafianom i Gościom spokojnego i dobrego tygodnia oraz pamiętamy w modlitwie o Dzieciach komunijnych i Młodzieży bierzmowanej