Intencje mszalne od 15.listopada do 22.listopada 2020 r.

A/II

Niedziela   15.11.2020                                                                XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

                             Dzień  Ubogich

 

   7.30  ++  Wacław, Weronika.

   9.30  – ++ Anna, Jan, Adam Furtan. + Rozalia, Wincenty Wojtuściszyn.  i ++ z rodzin Furtan i Wojtuściszyn.

  11.30  –   chrzest.

  18.00 – ++ z rodzin: Krzyżaniak, Gadalińskich.  + Wojciech Stępień , + Janina Szymkowiak.

  

Poniedziałek    16.11.2020             

18.00 – ++  Czesław Wojciechowski . /13 rocz./

Wtorek   17.11.2020                                                                                      św. Elżbiety Węgierskiej, Zak. – wspomnienie 

   18.00 – ++ Antoni Załoga.  /od uczestników pogrzebu./

   18.00 – ++ Mama  Anastazja Kusiak  / 10 rocz./   Brat  Mieczysław Kusiak /5 rocz./

Środa   18.11.2020                                                                                     Św. Karoliny Kózkówny, Dz. i M. – wspomnienie

18.00 – Panie Boże proszę pokornie o łaskę zdrowia i siły dla ubogich i bezdomnych. Niech ich wspiera Twoje błogosławieństwo a Matka Najświętsza otacza swoją opieką.  Chwała Panu na wieki.

 18.00 – Dziękczynna od pielgrzymów Róż Żywego Różańca do Rokitna

Czwartek   19. 11. 2020                

18.00  ++ Halina Karczmarz. / 4 miesiąc./

 

Piątek   20.11.2020                                                                                        św. Rafała Kalinowskiego, Pr. – wspomnienie

 18.00 ++ Marianna i Leon Bechcińscy.  Alina, Józef, Wandalin Danielewicz.  Helena Sobczyńska. Ks. Józef Ortyl.  Ks. Julian Sadowski.   Ks. Stanisław Meslin.

 

Sobota    21.11.2020                                                                                                Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny – wspomnienie

 18.00 –  O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Macieja.

 

Niedziela   22.11.2020                                                                        XXXIV  NIEDZIELA ZWYKŁA 

                      Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – uroczystość 

7.30 ++ Zdzisław Marczak./ imieninowa./

  9.30 – ++ Tadeusz  i  Cecylia Tymrakiewicz. /imieninowa./

 11.30 – ++ Stanisław Chudy. /od wspólnoty Sióstr Miłosierdzia z Rymanowa Zdrój./

 18.00  ++ Jan,  Ryszard,  Anna  Siwik.